Gdynia Denizcilik Üniversitesi Polonya

Uluslararası denkliği bulunan diploma programları sunmaktadır.

1920 yılında kurulmuştur. Eğitim kalitesi ve öğrencilerine sunduğu teknik imkanlarla ISO:9001 Kalite Sertifikası almaya hak kazanmış sayılı Polonya üniversiteleri arasında olan Gdynia Denizcilik Üniversitesi denizcilik üzerine verdiği eğitimle sadece Polonyadaki üniversiteler arasında değil, Avrupa genelinde bir markadır. Avrupa Üniversiteler Birliği (European University Association, EUA), Uluslararası Denizcilik Üniversiteleri Birliği (International Association of Maritime Universities, IAMU) ve Uluslararası Denizcilik Organizasyonu (International Maritime Organization, IMO) gibi uluslararası organizasyonların daimi katılımcısı olan Gdynia Denizcilik Üniversitesi, tartışmasız Polonyada eğitim veren en kaliteli denizcilik akademisidir. Denizcilik sektörü için en üst düzey kadrolardan modern teknolojiler konusunda uzmanlaşmış teknik personellere kadar oldukça geniş bir alanda uzmanlar yetiştiren üniversite, uluslararası denizcilik sektörü için oldukça önemli bir isim haline gelmiştir. Simülasyon teknolojilerinden bilgisayar yazılımlarına eğitim programlarına modern denizcilik sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan uygulama içeriğini de başarılı bir şekilde entegre eden Gdynia Denizcilik Üniversitesi¸ uluslararası denkliği bulunan diploma ve sertifika programları sunmaktadır.

 4 fakültesinin tamamında Avrupa Kredi Transfer Sistemi (European Credit Transfer System, ECTS) kapsamında eğitim veren Gdynia Denizcilik Üniversitesi, yabancı öğrencilerle birlikte toplam 8 bin öğrenciye eğitim vermektedir. Bilimsel yöntem ışığından en son teknolojileri kullanarak araştırmalar yapan ve öğrencilerine kendi projelerini uluslararası arenada tanıtma imkanı sunan üniversite, kaynak aktarımları ile uygulama sahasında modern çağa uygun donanımlara sahip olmayı başarmıştır.

 Üniversitenin yurtdışından yoğun ilgi görmesinin en büyük sebeplerinden biri de, bu kadar kaliteli eğitim programlarını Polonya üniversite fiyatları ile karşılaştırıldığında son derece avantajlı eğitim ücretleriyle sunmasıdır. Üniversite yönetimi okulun eğitim ücretlerini Polonya üniversite fiyatları doğrultusunda tutmak için büyük çaba sarf etmekte ve eğitim kalitesinin parayla ölçülemeyeceğini herkese göstermektedir. Sahip olduğu modern teknoloji ürünü teknik donanımla öğrencilerine denizcilik sektörü için vazgeçilemeyecek kadar önemi bulunan bilgisayar teknolojileri konusunda kapsamlı eğitim programları sunan Gdynia Denizcilik Üniversitesi, kendi simülasyonlarını geliştirmek için de çalışmalarını sürdürmektedir. Uluslararası denkliği bulunan diploması ile denizcilik sektöründe aranan personelleri yetiştiren Gdynia Denizcilik Üniversitesi, denizcilik üzerine eğitim için tercih edilebilecek en kaliteli üniversitelerden biridir.

Fakülteler:

Gemi Elektrik Mühendisliği Fakültesi

Deniz Mühendislik Fakültesi

Navigasyon Fakültesi

Girişimcilik ve Kalite Fen-Edebiyat Fakültesi

Bölümler

Denizcilik Mühendisliği
Elektronik Ve Telekomünikasyon
Taşımacılık

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.

Yıldız
Onaylanmış Üniversite

Hemen Bilgi Alın

Hızlı Mesaj Gönder

Hızlı Mesaj Gönder

Hemen Başvur

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri