Neden Rightway Turkey

Öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyetleri bizim en haklı gururumuzdur. 20 yıldır öğrencilerimiz ile kurduğumuz sağlam ilişkinin temelini karşılıklı samimiyet ve güven oluşturur. Danışmanlarımız sizin beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun programı, ülkeyi, konaklamayı seçmenizde, vize işlemlerinizden gittikten sonraki danışmanlık ihtiyaçlarınıza kadar tüm eğitim sürecinde sizin yanınızda olacaktır.

RightWay’un temsilciliğini yaptığı okulların tamamı bulundukları ülkelerdeki yetkili kurumlarca lokal ve uluslararası onaylara sahiptir. Temsilciliğini yaptığımız İngiltere dil okulları British Council, Amerika dil okulları ACCET, Kanada dil okulları Languages Canada, Avustralya dil okulları NEAS, Malta dil okulları FELTOM, İrlanda dil okulları ACELS, Güney Afrika dil okulları EduSA gibi pek çok kurum akreditasyonuna sahiptir.

Öğrencilerimiz bizimle tanıştıkları günden itibaren RightWay takibi ve güvencesi altındadır. Türkiye’de kayıt olduğunuz an itibariyle başlayan süreçte her zaman öğrencilerimizin yanında olduğumuz gibi, aynı zamanda yurtdışına gittikten sonra da iletişim halindeyiz. Yurtdışındaki kalış sürecinizde herhangi bir isteğiniz, probleminiz veya sorunuzda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri