BAU International Almanya

Silikon Vadisi gibi önemli yerler ile işbirliği içindedir.

BAU International Berlin

BAU International Berlin Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Berlin'in merkezinde bulunan, devlet tarafından tanınan ve kâr amacı gütmeyen bir uygulamalı bilimler üniversitesidir. BAU International Berlin, öğrencilerinin akademik, kültürel ve dilbilimsel potansiyelini geliştirmeyi ve onları küreselleşmiş bir dünyada uluslararası kariyer fırsatlarına hazırlayan güçlü, yenilikçi ve pratiğe yönelik bir eğitim sunmayı hedeflemektedir.

20'den fazla ülke ve 5 kıtadan gelen öğrencileri ve akademik kadrosuyla uluslararası perspektifi somutlaştıran, açık fikirli, farklı kültürleri bir araya getiren ve ufuk açıcı bir çalışma ortamı sunmaktadır.

BAU International Berlin aynı zamanda Hong Kong, İstanbul, Washington DC, Roma, Silikon Vadisi, Toronto ve Batum gibi akademik merkezler de dahil olmak üzere geniş bir uluslararası üniversite ağına dahil olup bu sayede eğitim ve staj değişim programları açısından geniş fırsatlar sunmaktadır. BAU International Berlin öğrencileri Erasmus+ programlarına da katılabilirler.

Üniversitede eğitim ve araştırma faaliyetleri, İşletme Fakültesi, Tasarım Fakültesi, İngilizce Hazırlık ve Araştırma Enstitüsü olmak üzere dört birimde devam etmektedir.

BAŞVURU TARİHLERİ: 1 Ocak – 15 Ağustos

BAŞLANGIÇ TARİHİ: Ekim

Bölümler

İnsan Kaynakları Yönetimi
Dijital İşletme
İç Mimari
Stratejik Yönetim
Ürün Tasarımı
Muhasebe Ve Denetim
Pazarlama

Galeri

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.

Yıldız
Onaylanmış Üniversite

Hemen Bilgi Alın

Hızlı Mesaj Gönder

Hızlı Mesaj Gönder

Hemen Başvur

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri